Výsledky klinických testov

Prvá fáza klinických testov bola uzavretá!

V septembri 2014 boli dokončené klinické laboratórne testy, ktoré boli vykonávané na univerzite v Košiciach v rámci výskumného projektu EÚ. Cieľom týchto testov bolo skúmanie vplyvu rôznych látok na nádorové bunky. V tomto projekte bol skúmaný aj Gabolexin® Forte, ako jediný výrobok. Výsledky boli prekvapujúce pre každého.

Lekári aplikujúci Gabolexin® ako aj my, ho zahrňujeme medzi produkty používané na imunitnú terapiu (výživový doplnok). To znamená, že v prvom rade má silný pozitívny efekt na imunitný systém organizmu, ktorý je takto schopný bojovať s nádorovými bunkami a inými abnormálnymi zmenami. Toto vieme. Práve preto sme neočakávali nadpriemerné výsledky z laboratórnych testov, ale nakoniec nás výsledky testov pozitívne prekvapili.

Na základe viacerých laboratórnych testov sa zistilo, že Gabolexin® Forte spôsobí aj v riedenej forme zánik nádorových buniek!

Tieto výsledky sú považované za veľmi dobré, a dokazujú, že zložky produktu už osamote účinne bojujú s rôznymi typmi nádorových buniek. Počas testov sa vykonalo riedenie Gabolexin® Forte 8 spôsobmi(c1-c8), a bolo zisťované prežitie na 6 rôznych typov nádorových buniek. Aj najhustejší testovaný roztok bol päťnásobne riedený (c1), oproti ktorému je kupovaný produkt päťkrát koncentrovanejší, ale ešte aj takto sa dosiahlo 80%-ný zánik a iba 20%-né prežitie nádorových buniek.

Vďaka vynikajúcim výsledkom, sa budeme snažiť, aby univerzita vzala Gabolexin® na ďalšie výskumné projekty a o výsledkoch výskumu vykonávaných na živých organizmoch vás budeme neskôr informovať.

Výsledky laboratórnych testov s Gabolexin® Forte vykonávaných na nádorových bunkách si môžete prečítať v nasledovnom oficiálnom pdf dokumente!

Akékoľvek kopírovanie alebo použitie údajov je možné iba na základe písomnej dohody so spoločnoťou GABOLEXIN EUROPE s.r.o. alebo Gabolexin Eü Kft.

Prípadové štúdie

Ako môžete vidieť nižšie, toto sú výsledky používania Gabolexin Plus Gélu po dvoch týždňoch po rádioterapii. Pacient, starší ako 60 rokov, trpiaci tumorom jazyka. Jeho koža nebola nikdy v lepšom stave!