Gabolexin

 

Gabolexin® je kvalitný produkt, vyrábaný v malých dávkach, označený ochrannou známkou, ktorého zloženie je jedinečné. Je vyrobený nielen pre onkologických pacientov.

Na základe odpovedí pacientov užívajúcich tento produkt, má vynikajúce účinky pri liečbe rakovinových ochorení. Skúsenosti nám ukazujú, že účinky produktu sú preukázateľné už po prvom, alebo najneskôr po druhom mesiaci užívania , ba dokonca v niektorých prípadoch sú aj viditelné.

A Gabolexin Forte je produkt vyrobený zo 100% účinných látok liečivých rastlín na posilnenie imunity a správne delenie buniek.

Použitie: Denne ráno pred raňajkami a večer pred spaním 10 ml s pribalenou odmerkou.

Gabolexin® Plus Gél je produkt vyrobený špeciálne na vonkajšiu liečbu po rádioterapii. Je vynikajúci na regeneráciu pokožky, ale je odporúčané aj jeho každodenné užívanie.

Denne 3-4x nanášať na problémovú časť alebo aj na celé telo. Na základe správ od našich pacientov produkt poskytuje vynikajúce relaxačné účinky, ale má i protizápalové účinky a poskytuje úľavu od bolesti. Na jeden mesiac postačí 200 g gélu. Ďalej má produkt účinok pri: liečbe psoriázy, ošetrení rán, bodnutí hmyzom, vyrážkach, vyvrtnutí, bolestiach svalov a pri iných chorobách pohybového aparátu..

Použitie: Aspoň 3x denne natierať v oblasti chrbtice alebo šije. Nepoužívať na telesné otvory a v ich bezprostrednej blízkosti!

Gabolexin® je kvalitný produkt označený ochrannou známkou, vyrábaný v malých dávkach, jedna výrobná dávka nepresahuje 500 dávok. Trvanlivosť produktu bez otvorenia je 6-9 mesiacov.

Produkty Gabolexin® sú určené na doplnkovú liečbu, v žiadnom prípade nenahradzujú lekárom predpísanú liečbu!

V ktorých prípadoch sa odporúča užívanie produktu Gabolexin®?

Podľa skúseností a správ od našich pacientov je Gabolexin® Forte (resp.Verum) vhodné aplikovať: ako doplnková liečba pri rakovinových ochoreniach (napr. pri nasledovných typoch rakoviny: leukémia, rakovina pľúc, prsníka, prostaty,  močového mechúra, hrubého čreva, rakovina pečene a pod.), na zmiernenie vedľajších účinkov z rádioterapie, chemoterapie a iných klinických terapií, na zlepšenie kondície, na aktiváciu obranyschopnosti organizmu.

Skúsenosti a správy od vyliečených pacientov užívajúcich tento produkt, nám ukazujú, že onkologický pacienti, ktorí užívali Gabolexin® aj počas chemoterapie, nepociťovali vedľajšie účinky chemoterapie a rádioterapie, a oveľa lepšie znášali liečbu.

Liečba rakoviny

Mnohý považujú rakovinu za násilného votrelca, ktorý je schopný rozbúrať celé telo. Podľa bunkovej biológie je to v realite opačne. Rakovinová bunka je chorá, zle organizovaná bunka. Pravdepodobne obsahuje nesprávnu genetickú informáciu, a preto nie je schopná vykonávať svoju úlohu správne.

Rakovinové bunky nezaoberajúce sa svojim okolím sa začnú nekontrolovateľne deliť. Rastúci nádor potláča okolité tkanivo.

Vo vážnych situáciách sa rakovinové bunky oddelia od pôvodného davu a obehový systém ho prenáša do ostatných častí tela. Toto oddelenie a prenášanie sa nazýva „metastáza“. Pôvodný nádor, „primárny nádor“, je operáciou často ľahko odstrániteľný. Ale v prípade metastázovania je výsledok operácie je otázny. Aj v takomto prípade sa odporúča posilnenie imunitného systému!

Pre tento účel sa odporúča úplná rakovinová terapia, ktorá zahŕňa spoločnú aplikáciu konvenčných liečení a prírodných liečení na posilnenie imunitného systému.

Gabolexin®, ako prírodná liečba, môže byť vynikajúcim doplnkom počas chemoterapie alebo rádioterapie, keďže na jednej strane pomáha organizmu znášať a prežiť traumy spôsobené vedľajšími účinkami terapií, na druhej strane imunitný systém v priebehu oživovania svojej obranyschopnosti sama pomáha v boji proti rakovinovým bunkám.

Gabolexin® je prémiový výrobok z najkvalitnejších surovín. Je to výživový doplnok, takže mu nie je možné pripisovať liečivé účinky.